پنج شنبه, 31 خرداد 1397

اعضاي جديد كانون ايثار دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد معرفي شدند

اعضاي جديد كانون ايثار دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد معرفي شدند
مدير امور شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد: كانون ايثار بستري مناسب براي تقويت فعاليتهاي  علمي ، فرهنگي و اجتماعي دانشجويان شاهد و ايثارگر است.
اعضاي جديد كانون ايثار دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد با انتخاب دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد: حجت الاسلام عابديني نژاد در مراسم انتخاب اعضاي كانون ايثار كه با حضور جمعي از دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد در سالن اجتماعات مجتمع علوم انساني اين دانشگاه برگزار شد،افزود:  به منظور توانمند سازي، روحيه خودباوري ومتبلور نمودن هويت مداري دانشجويان شاهد و ايثارگراين كانون شكل گرفت.
وي، فراهم نمودن منويات امام (ره)و مقام معظم رهبري، ترويج فرهنگ ايثار وشهادت و تلاش براي حفظ و حراست از آثار و پيام شهداو ايثارگران را از اهداف مهم تشكيل اين كانون دانست و بر تقويت فعاليت دانشجويان درعرصه‌هاي علمي و فرهنگي و انسجام بخشي و سازماندهي دانشجويان شاهد و ايثارگر و هدايت آنها به سوي فعاليت‌هاي گروهي در اين كانون تاكيد كرد.
وي در ابتدا مراسم ضمن خوشامدگويي به دانشجويان، با اشاره به آيه اي از قران كريم، خاطر نشان كرد:خداوند وضعيت انسان‌ها را تغيير نمي دهد مگر اينكه خود انسان با سعي وتلاش وضعيت خودش را تغيير دهد.
در اين مراسم با برگزاري انتخابات و راي گيري، آقايان محسن زرين دل، سيد حميد حسيني و جواد كيخواه و خانم ها صداقتي، حسين زاده،، اشرفي و معصومي به عنوان اعضاي كانون علمي فرهنگي ايثار انتخاب و معرفي شدند.
اين مراسم با تقدير از اعضاي كانون ايثار در دو سال گذشته و تعدادي از دانشجويان ممتاز شاهد و ايثارگر پايان يافت

حاضرين در سايت

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم