سه شنبه, 16 خرداد 1402


خانواده شهدا و ایثارگران برکت دانشگاه هستند / تاکید بر فعال شدن کانون ایثار دانشگاه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به  پاس قدردانی از مجاهدت‌ها و صبوری‌ خانواده معظم شهدا و ایثارگران با دو خانواده ی ازشهدا و ایثارگرانی که فرزندان آنان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد هستند ، دیدار و از آنان تجلیل کرد  .

 

Âبه گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد : دکتر عباس شیخ الاسلامی در ادامه بازدیدهای خود از خانواده معظم شهدا وجانبازان واحد مشهد ، با حضور درمنزل خانواده شهید حبیب حسین زاده و جانباز محمد محمدی پوراز نزدیک با آنها دیدار و گفتگو کرد .

وی در این مراسم با قدردانی از تلاش همسران شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس ، تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران را وظیفه دانست و گفت : شهدا در راه پاسداری ازاسلام و انقلاب از جان خود گذشتند و ما هر کاری انجام دهیم نمی توانیم گوشه ای از جانفشانی آنها را جبران نمائیم .
دکتر شیخ الاسلامی با اشاره به اینکه ماصبر و استقامت خانواده ی شهدا و جانبازان را ارج می نهیم ، ادامه داد : یکی از اهداف این جلسات شنیدن نظرات و انتقادات و حل مشکلات آنها در دانشگاه است .
وی بر جذب و اولویت استخدام دانشجویان ممتاز دکتری شاهد و ایثارگر به عنوان هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تاکید کرد و افزود : با توجه به اینکه خانواده شهدا و ایثارگران دغدغه نظام و انقلاب را دارند ، بهتر می توانند به جامعه خدمت رسانی کنند .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با تاکید بر فعالیت پرشور کانون ایثار دانشگاه در راستای ایجاد زمینه مناسب برای همفکری و مشارکت بیشتر دانشجویان شاهد و ایثارگر  در مسائل آموزشی و فرهنگی ،  اظهار امیدواری کرد : این کانون بتواند  پایگاه قوی برای  فعالیتهای شاهد و ایثارگر باشد و مشکلات و مسائل دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه را مرتفع سازد .  
در ادامه دکتر حسین پیمانی زاد معاون دانشجویی فرهنگی واحد مشهد از اجرای برنامه فرهنگی از جمله برگزاری نشست های سبک زندگی و مهارت های زندگی در دانشگاه خبر داد و گفت :  بزودی  جلسات وهمایشی هایی  با موضوعات مختلف  اجتماعی فرهنگی  با حضور اساتید مجرب در دانشگاه برگزار می شود .
حجت الاسلام عابدینی نژاد مدیر امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در ابتدای این مراسم  با بیان اینکه کرامت و پاسداشت خانواده شهدا از آموزه های دینی ما است افزود :  شهیدان نزد خداوند جایگاه رفیع دارند  لذا تکریم خانواده های  آنان اجر و پاداش بسیاری دارد .
 
وی با بیان اینکه به همت دفتر  امور شاهد و ایثارگر دانشگاه ،  بازدید از خانواده شهدا و ایثارگران برای اولین بار در واحد مشهد  توسط دکتر شیخ الاسلامی صورت می گیرد افزود : دیدار و دلجویی ، پیگیری وضعیت تحصیلی  و شنیدن مسائل و مشکلات احتمالی دانشجویان شاهد ایثارگر و البته  استفاده از نظرات و پیشنهادات آنها در مدیریت دانشگاه  از مهمترین اهداف این بازدیدها است .
در پایان این دو بازدید دکتر شیخ الاسلامی با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید حبیب حسین زاده و خانواده جانباز محمد محمدی پور تجلیل کرد .
گفتنی است : هم اکنون حدود سه هزار دانشجو شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تحصیل می کنند

 

حاضرين در سايت

ما 231 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم