جمعه, 11 اسفند 1402

بسمه تعالي

همايش با تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد با حضور 250 نفر از دانشجويان و مسئولين دانشگاه و بنياد شهيد و امور ايثارگران آغاز گرديد.

ابتدا در اين مراسم مدير ستاد شاهد و امور ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي مشهد حجة السلام عابديني نژاد با توجه به روايت مولا اميرالمونين (ع) كه علم به انسان قدرت ميبخشد و اگر علم را نيابيم و بدست نياوريم مغلوب خواهيم شد،

به دانشجويان توصيه نمودند كه به دنبال كسب علم با جديت تلاش و كوشش نماييد.

و همچنين گزارشي از فعاليت هاي انجام شده از قبيل؛ برگزاري كلاس هاي تقويت بنيه علمي، EPT و پايان نامه و مقاله نويسي، اردوهاي استاني و خارج استان تقديم حاضرين نمودند.

و نيز حجة السلام حسين زاده پيرامون ارزش شهادت و ايثار و اينكه شما فرزندان ايثارگران در دانشگاه آزاد اسلامي ميبايد الگو و نمونه باشيد و از حريم ولايت و حرم امام رضا (ع) همانند شهداي مدافعين حرم دفاع نماييد.

در ادامه جلسه ضمن پاسخگويي به سوالات دانشجويان توسط مسئولين دانشگاه، بنياد شهيد و امور ايثارگران دكتر حبيبي معاون فرهنگي دانشجويي بيان داشتند كه دغدغه ي ما مسائل فرهنگي و اخلاقي دانشگاه ميباشد.

و از شما خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران انتظار كمك داريم تا بتوانيم در اين جهت قدم هاي مثبتي برداريم و در خاتمه همايش از تعداد 45 نفر از دانشجويان ممتاز و برتر در مقاطع مختلف دكتري، كارشناسي ارشد، كارشناسي و كارداني با اهدا لوح تقدير و جايزه قدرداني به عمل آمد.

حاضرين در سايت

ما 274 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم