جمعه, 11 اسفند 1402

سايت شاهد و ايثار گر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد راه اندازي شد

دبير ستاد شاهد و ايثار گر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد از راه اندازي سايت شاهد و ايثارگر ويژه ثبت نام و اطلاع رساني به دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد خبر داد .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد : جلسه ستاد شاهد و ايثار گر واحد مشهد به منظور بررسی مشکلات ، ایجاد راهکارهای مناسب در جهت ارتقاء تحصیلی دانشجويان شاهد و ايثارگر واحد مشهد با حضور عبداللهي معاون فرهنگي منطقه يك بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي ، عابديني نژاد دبير ستاد شاهد و ايثار گر واحد مشهد و رابطين اين ستاد صبح امروز در اتاق شورا سازمان مركزي اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد .
حجه الاسلام عابديني نژاد دبير ستاد شاهد و ايثار گر واحد مشهد در ابتدا به ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته در ستاد پرداخت و گفت : جهت تسهيل در امور تحصيل و رفاه حال دانشجويان شاهد و ايثارگر سايت شاهد و ايثارگر به آدرس www.setad.mshdiau.ac.ir در اين واحد دانشگاهي فعال گرديد .
وي با اشاره به اينكه برگزاري كلاسهاي تقويت بنيه علمي ويژه اين دانشجويان در حال پيگيري است افزود : ما تمام سعي و تلاش خود را در جهت ارائه خدمت به فرزندان شاهد و ايثارگر بكارمي بنديم .
در ادامه عبداللهي معاون فرهنگي منطقه يك بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي ضمن خيرمقدم به عابديني نژاد دبير جديد ستاد شاهد و ايثارگر واحد مشهد ، از فعال شدن ستاد شاهد و ايثارگر در دانشگاه آزاد اسلامي مانند دانشگاههاي دولتي ابراز خرسندي كرد .
وي با اشاره به اينكه اجرای برنامه ها، طرح ها، آیین نامه ها و دستورالعمل ها براي ستادهاي شاهد و ایثارگر در دانشگاهها مشخص گرديده است افزود : پیگیری و اجرای مصوبات ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ، كلاسهاي تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر ، راه اندازی و تقویت کانون های علمی و فرهنگی ایثار در دانشگاه و ... از جمله اين برنامه ها ست كه متاسفانه با كاهش بودجه سازمان در سالجاري برخي از اين برنامه ها اجرايي نمي شود .
در ادامه هريك از رابطين ستاد شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مشهد كه در دانشكده هاي مختلف اين دانشگاه مستقر هستند به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند .
گفتني است : در حاضر 2800 دانشجوي شاهد و ايثارگر در دانشگاه آزاد اسلامي مشهد مشغول به تحصيل هستند .

حاضرين در سايت

ما 286 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم